Reklama na samochodzie
Porady

Komu zlecić naklejenie reklamy samochodowej?

Auto firmowe to nie tylko nieodzowny sposób transportu, ale i darmowy nośnik reklamy. Przemieszczając się po mieście i parkując w pobliżu arterii komunikacyjnych można skutecznie zareklamować swoją działalność i zaistnieć w społecznej świadomości.

Reklama samochodowa – skuteczny marketing

Auto oklejone reklamą firmy to wizytówka, która dociera do każdego przechodnia i kierowcy – jedna z najbardziej zasięgowych i efektywnych form reklamy miejskiej. W przypadku większego przedsiębiorstwa, dysponującego dużą flotą pojazdów, siła oddziaływania przekazu reklamowego może być jeszcze większe. oklejone pojazdy firmowe to nie tylko wyróżnik firmy, ale także doskonała promocja marki, produktów.

Czym okleić samochód firmowy?

W przypadku oklejania auta z reklamą zajmującą całą powierzchnię karoserii, warto skorzystać z możliwości, jakie daje folia drukowana. Aby druk reklamowy wiernie odwzorowywał realne barwy, drukarnie wykorzystują ploter drukujący HP latex. Taka reklama jest nie tylko profesjonalna, ale też cechuje się podwyższoną żywotnością.
W przypadku oklejania mniejszych przestrzeni świetnie sprawdzą kolorowe, barwione w masie, folie ploterowe.

Reklama na samochodzie – jak powstaje?

Projekt reklamy samochodowej to złożone przedsięwzięcie, dlatego warto powierzyć jego realizację profesjonalistom. Pierwszym etapem prac jest sfotografowanie i wymierzenie auta, oraz ustalenie docelowej powierzchni reklamowej. Profesjonaliści z agencji reklamowej pomagają dobrać treść reklamy, materiały oraz metodę wyklejenia.

Kiedy grafika i treść reklamy są zaakceptowane przez klienta przychodzi czas na druk, laminowanie, cięcie i przygotowanie grafiki. Wysokiej jakości technologia druku oraz zastosowanie plotera tnącego stanowią gwarancję długowieczności reklamy i zachowania najwyższej estetyki.

Aplikacja reklamy odbywa się w określonych warunkach – samochód musi być dokładnie umyty i osuszony. Cała procedura trwa od jednego do dwóch dni (w zależności od stopnia skomplikowania prac). Istotą procesu jest odpowiednie związanie się kleju folii z karoserią auta – nieprecyzyjne przeprowadzenie prac może skutkować pęcznieniem i zdzieraniem się reklamy, dlatego tak ważne jest powierzenie wykonawstwa prac profesjonalistom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *